Спортивні таланти, громадо моя!

Дата: 02.10.2018 08:28

Спортивні досягнення – це один з найважливіших показників для будь-якої громади. Талановиті спортсмени стають її обличчям, прославляють її ім’я в районних, обласних та всеукраїнських спортивних іграх та змаганнях. Для своєї громади вони - справжні національні герої, їх вшановують, ними пишаються, вони стають взірцями для наслідування.

Наша громада – не виняток і ми  маємо також своїх талановитих спортсменів. Адже 29 вересня  2018 року на базі  СК «Колос»   Вінницької  територіальної організації   Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» відбулись Обласні сільські спортивні  ігри Вінниччини 2018 серед команд об’єднаних територіальних громад, в яких взяла участь наша збірна команда Мурафської сільської ради і виборола ІІ призове командне місце.

Понад 10 команд приїхало позмагатись за звання кращої ОТГ у програмі ігор з фут залу, волейболу, настільного тенісу, шашок, шахів та гирьового спорту. Збірна команда Мурафської сільської ради виборола призові місця майже у всіх видах спорту, які представили організатори  на сільських спортивних  ігор Вінниччини.

Хочеться поіменно згадати усіх спортсменів, які здобули призові місця.

І місце з волейболу посіли гравці сільської волейбольної команди: Соєцький В.М., Холява О.А., Соєцький М.В., Пахольчак В.С., Гарбар В.С., Бригида О.Й. та Боднар Р.В.

ІІ командне місце з настільного тенісу здобули Паянок М.Л. та Козліцька М.В.

ІІ місце з гирьового спорту виборов Рейзер Д.С.

V -VІІІ місця з шашок і шахів зайняли Осадчук О.І. та Дрозда М.І.

Усі спортсмени нашої громади зарядилися позитивними емоціями та враженнями, підняли свій спортивний дух і отримали задоволення від спортивного дійства!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)