ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЯМ УКРАЇНИ! ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ, ВМИРАЮТЬ ВОРОГИ!

Дата: 16.10.2018 13:52

14 жовтня ми святкуємо свято Пресвятої Покрови,День захисника України та День українського козацтва.

В цей день ми зазвичай вітаємо наших захисників України, але й  не забуваємо про тих , хто віддав своє життя за незалежність нашої країни та за мирне небо.

Тому після святкового концерту ми вшанували пам'ять наших героїв, відвідавши кладовище та поклавши квіти на їх могили.

.Щодня, у боротьбі з ворожими загарбниками, Україна втрачає своїх синів. Кожен, з загиблих воїнів, залишиться у нашій пам'яті, вдячність за їхній подвиг житиме у серцях українців.

Серце рветься на шматочки, коли у вічність йдуть ті, кому ще б жити, у кого попереду ще могло б бути багато років, повних щастя і любові, у кого було багато нездійснених задумів та мрій, хто не залишив по собі нікого на цій землі і тих, хто залишив сиротами дітей, вдовами дружин і у страшному горі своїх матерів. Настали такі часи, що Україна мало не щодня плаче, оплакує своїх полеглих Героїв, що загинули захищаючи свою землю, свою Україну, захищаючи кожного з нас. Ми в неоціненому боргу перед нашими воїнами, нашими славними синочками і донечками України. Вони віддали життя щоб жили ми, що є ціннішим за життя?

Давайте ще раз, згадаємо поіменно  тих, хто ціною свого життя, дав нам шанс жити в мирній країні. А саме наших героїв:

1. Чернецький В'ячеслав Йосипович - навідник 36-ї окремої бригади морської піхоти Військово-Морських Сил Збройних Сил України, матрос. 20 березня 2017 року загинув у бою з диверсійно-розвідувальною групою російсько-терористичних угруповань в районі села Водяне Волноваського району Донецької області в ході оборони міста Маріуполь.

2.Ліневський Станіслав Якович – військовослужбовець обслуги протитанкового артилерійського розрахунку протитанкового взводу роти вогневої підтримки 17-го окремого мотопіхотного батальйону 57-ї окремої мотопіхотної бригади Сухопутних військ Збройних Сил України, солдат.   25 листопада 2015 року  загинув в результаті дорожньо-транспортної пригоди поблизу міста Дзержинськ (нині – Торецьк) Донецької області.

3.Хитрик Генадій Васильович - підполковник Національної гвардії України. 2 листопада 2014 року  Геннадій Хитрик загинув  в мікрорайоні «Східний» міста Маріуполь, на блокпосту, під час огляду цивільного автомобіля, який вибухнув. Машину із вибухівкою підірвали за допомогою мобільного телефону в той момент, коли до неї підійшли охоронці  блокпосту на чолі з Г.Хитриком.

Вічна пам'ять Вам наші герої!

Перед іконою я стану на коліна,

Воскову свічку тихо запалю

І помолюсь за рідну Україну,

За тих солдатів,

Що полягли в жорстокому бою.

Солдате український, я за тебе

Щодня благаю Бога і молю,

Щоб захистив жовте поле, синє небо,

І щоб живим лишився ти в бою.

Перед солдатом стану на коліна,

Воскову свічку тихо запалю

За те, що захищає Україну

В запеклому жорстокому бою.

І вірю я: настане день розплати,

Господь засудить наших ворогів,

В огні пекельному довічно їм палати,

Бо прокляли їх українські матері.

І пам’ятник величний звести треба

Тим, хто Україну так любив свою,

Життя віддав за жовте поле, синє небо

В запеклому жорстокому бою.

Слава Героям, що віддали життя, захищаючи Україну. Герої не вмирають!