Вітаємо працівників культури та майстрів народного мистецтва із їх професійним святом!!!

Дата: 09.11.2018 12:04

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята. Завдяки Вам – справжнім подвижникам своєї справи, культура Мурафської об'єднаної територіальної громади, як галузь, попри всі труднощі та негаразди, розвивається, збагачується новими іменами та цікавими формами роботи.

Багата талантами Українська земля, наші земляки володіють вагомим творчим потенціалом, який  втілюють у життя працівники культури та аматори народного мистецтва. Їхня самовіддана творча праця  вражає своєю неповторністю, яскравим колоритом, різносторонністю репертуару, невичерпною енергією.

Всім працівникам культури, майстрам народної творчості та аматорам сцени бажаємо здоров’я, успіхів у професійній діяльності, невичерпної енергії, незгасаючого прагнення до самовдосконалення, творчого натхнення та щастя.

Зичимо Вам нових мистецьких перемог, успішної реалізації творчих ініціатив і нових культурних проектів.