Мурафська громада

Вінницька область, Шаргородський район

Святковий концерт до Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва!!!

Дата: 12.11.2018 19:50
Кількість переглядів: 79

09 листопада в  Мурафському сільському  Будинку культури відбувся святковий концерт з нагоди святкування Дня працівників культури, майстрів народного мистецтва та працівників сільського господарства.

Слова щирих і сердечних вітань на адресу працівників клубних, бібліотечних  закладів, та майстрів народного мистецтва прозвучали від першого заступника сільського голови Анатолія Васильовича Банаська.

Звертаючись до присутніх,  Анатолій Васильович  висловив щиру подяку працівникам культурної сфери  і подякував  за професіоналізм та уміння принести радість, втіху і спокій у душі людей.

За багаторічну сумлінну працю, активну культурно-мистецьку діяльність, вагомий внесок у розвиток культури громади Почесними грамотами  нагороджено найсумлінніших працівників галузі культури: Ковалишену Галину Вікторівну - директора Мурафського СБК;  Муляра Вадима Івановича - художнього керівника Клекотинського СБК; Кривошею Оксану Василівну - завідуючу Мурафської публічної сільської бібліотеки.

Всіх присутніх вітали святковою концертною програмою.