Свято «Різдвяна зірка засіяла на весь світ»

Дата: 15.01.2019 10:28

Вже не можливо уявити Різдво в нашій громаді без «Великої коляди». Хто хоча би раз це відчув, він буде приходити сюди щороку, бо тут є особлива Божа ласка, тут є велика єдність. З давніх часів однією з найпрекрасніших християнських традицій є спів колядок на Різдво. Чудові по своїй доброті, щирості і змісту, вони являють маленькі різдвяні розповіді про великі події, про радісну звістку, що зійшла на землю, і прославляють народження Спасителя світу. Цього року концерт відбувся 13 січня в приміщенні Мурафського сільського будинку культури.

На сцені звучало багато колядок, щедрівок, яка об’єднала всіх артистів, які оспівували народження Христа.

Зі словами привітань виступив сільський голова Мурафської ОТГ  Сергій Васильович Партека, який теж був присутнім на святі.

Зал Будинку культури, розрахований  на 400 глядачів,  тому працівники галузі культури нашої громади щороку з нетерпінням  чекають всіх бажаючих прийти на такі заходи і разом усією громадою святкувати Різдвяно-новорічні свята.

Фінальною піснею в цей вечір стала всім відома коляда «Нова радість стала». Її виконували усі учасники концерту. Не соромилися підспівувати і присутні в залі.