Вітаємо Вас наші захисники!!!

Дата: 09.05.2021 14:08

Щороку ми згадуємо тих, чиє життя забрала Друга світова війна, низько вклоняємося та вшановуємо ветеранів, які на своїх плечах винесли тягар того часу, а у повоєнні роки підняли країну з руїн.

Цьогоріч у день пам’яті та примирення та Дня перемоги сільський голова Олег Літвіненко разом із секретарем сільської ради Зоєю Куцолапською відвідали ветеранів тієї далекої війни.

Ветеранів привітали та побажали добра, міцного здоров’я на довгі літа, мирного неба над головою, щастя та злагоди. Олег Миколайович подякував їм за стійкість і мужність, за те, що пройшовши крізь спалахи вогняних років, зуміли зберегти чистоту душі.

Ветерани дякували за увагу, а живе спілкування додало їм теплих святкових емоцій, адже справжню радість поважним Героям приносять теплота, турбота і любов рідних та близьких людей. Сьогодні їм вже багато років, але вони хочуть бути потрібними своїм рідним і суспільству і лише відчуваючи це, живуть і вірять у світле майбутнє!

Зі святом Вас наші дорогі захисники!