ПРОЕКТИ ТА ГРАНТИ

Мурафська сільська ТГ отримала два нових автомобілі в рамках програми підтримки розвитку сільської медицини

Сьогодні до  Мурафської  сільської ради прибули два  автомобілі марки «Renault Duster» (Рено Дастер), які  відразу були  передані  КНП"Центр первинної медико-санітарної допомоги "  Мурафської сільської ТГ,  для Пеньківської та Михайлівської амбулаторії, в рамках програми підтримки розвитку сільської медицини.

10:44 19.09.2022

В КЛЕКОТИНСЬКИЙ ЗДО "Сонечко" Мурафської ОТГ закуплено та встановлено фільтри для очистки питної води

З метою зниження вмісту заліза та покращення якості питної води Мурафською сільською радою було вирішено закупити фільтри комплексної очистки водопостачання.

10:29 19.09.2022

В Пеньківській та Михайлівській амбулаторіях КНП"Центр первинної медико-санітарної допомоги " Мурафської сільської ради встановлено твердопаливні котли.

Тому, на сьогоднішній день відвідувачі даних закладів мають змогу переконатися у перевагах роботи нових котлів. Раніше приміщення обігрівали застарілі котли, що мали малу потужність, через це у приміщеннях було холодно.

20:51 18.09.2022

Нове будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям на території Мурафської сільської територіальної громади по вул. Дружби, 75 в с. Мурафа Жмеринського району Вінницької області

Сьогодні, 17 грудня, у Мурафській громаді відбулося урочисте відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям. Знадобилося чимало часу, аби задумане втілити в життя і таки подарувати тамтешній громаді сучасне поле для міні-футболу, волейболу та баскетболу.

20:40 18.09.2022

В чотири заклади загальної середньої освіти закуплені комплекти мультимедійного обладнання

Для покращення навчального процесу в заклади загальної середньої освіти були закуплені комплекти мультимедійного обладнання, а саме для Пеньківського, Юхимівського, Федорівського та Михайлівського. Загальною вартістю 192 552,0 грн., вартість одного такого комплекту складає 48 138,0 грн. до якого входить: інтерактивна дошка, проектор, ноутбук та засоби для монтажу

20:19 18.09.2022

Щира подяка керівнику ТОВ "Еколінія" Шевченку Ігорю Георгійовичу за дитячий сміх!

У селі Пеньківка був облаштований дитячий майданчик, який був закуплений за кошти ТОВ"Еколінія". Висловлюємо щиру подяку від керівництва громади та жителів села Пеньківка директору ТОВ "Еколінія" Шевченку Ігорю Горгійовичу, за благодійну  допомогу нашій громаді. Ваша допомога – це неоціненний внесок у розвиток благоустрою і, безсумнівно, відчутна підтримка нашої громади.

20:15 18.09.2022

Вручення сертифікату на отримання протипожежного обладнання для КЗ «Місцева пожежна охорона» Мурафської громади.

Сьогодні, 15.07.2021 року, на території Вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності у м. Вінниці відбулось офіційне вручення сертифікату сільському голові Олегу Літвіненку в межах проєкту «Підтримка органів місцевого самоврядування Вінницької області у сфері протипожежного захисту», що впроваджується ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» спільно з Генеральним консульством Республіки Польща у Вінниці на придбання пожежних засобів захисту  та пожежного обладнання, яке було попередньо профінансовано програмою польського співробітництва з розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща для КЗ «Місцева пожежна охорона Мурафської сільської ради» в підпорядкуванні якої, знаходяться дві місцеві пожежні команди у с.Мурафа та с.Пеньківка, а саме: костюм пожежний – 6 од. каски пожежні – 6 од., чоботи пожежні – 6 пар, пояс пожежний рятувальний – 6 од., рукавички вогнестійкі – 6 пар, респіратор маска з фільтром – 6 од., вибухобезпечний світлодіодний налобний ліхтар – 5 од., ліхтар пожежний вибухозахищений – 2 од., сокира пожежна поясна – 6 од., мотузка пожежна рятувальна – 2 од., рукав пожежний 51Т – 2 од., драбина-палиця – 2 од., мотопомпа – 2 од., бензопила – 2 од.

20:07 18.09.2022

- Капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Шевченка, вул. Молодіжна в с. Довжок, Жмеринського району, Вінницької області

Ця ділянка по вулиці Шевченка та Молодіжній є початком автошляху, що з’єднує населений пункт з центром громади - с.Мурафа та дорогами до Вінниці, Жмеринки, Шаргорода.

20:05 18.09.2022

33 ноутбуки отримають заклади загальної середньої освіти Мурафської громади

66,132 тис.грн. з місцевого бюджету виділено на співфінансування для закупівлі ноутбуків, щоб покращити організацію освітнього процесу у період адаптивного карантину в навчальних закладах Мурафської громади, а саме для:

20:01 18.09.2022