Дата: від до Скинути

Державні нагороди (посмертно) вручено родинам двох загиблих військовослужбовців із нашої громади.

За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку нагороджено (посмертно):

10:50 12.04.2024

Бактеріальний опік плодових (Erwinia amylovora)

Сьогодні  Вінниччина є одним з найбільш розвинутих регіонів промислового садівництва, який постійно нарощує свій потенціал. Розширення площ садів обумовлено насамперед сприятливими кліматичними, природними та економічними умовами для ефективного розвитку товарного садівництва, здатного постачати конкурентоспроможну плодову продукцію не лише на внутрішній, а й на світовий ринок. Запорукою сталого урожаю завжди є своєчасне виявлення хвороб та шкідників саду для контролю якості і захисту садів від шкідливих організмів.

14:15 09.04.2024

Стартував конкурс Вінницької обласної Ради «БЕЗПЕЧНІ СТІЙКІ ГРОМАДИ»

5 квітня голова обласної Ради Вячеслав Соколовий провів засідання Експертної ради конкурсу «БЕЗПЕЧНІ СТІЙКІ ГРОМАДИ». Відкриваючи засідання, він відзначив особливість цьогорічного конкурсу – першочергова підтримка Збройних Сил України та Сил оборони в боротьбі з російським агресором.

11:16 08.04.2024

Відбудеться особистий прийом громадян першим заступником керівника Вінницькoï обласної прокуратури Гайвороном Василем Миколайовичем.

05.04.2024 року  з 11:00 по 13:00 в приміщенні Жмеринської окружнoï прокуратури за адресою: вул. Національна, 6 а, м. Жмеринка, Вінницької області відбудеться особистий прийом громадян першим заступником керівника Вінницькoï обласної прокуратури Гайвороном Василем Миколайовичем.

11:53 03.04.2024

Армія відновлення на Вінниччині.

Проєкт «Армія відновлення» успішно розвивається на Вінниччині та охоплює майже всі райони області. У рамках проєкту людей, які тимчасово втратили роботу, залучають до виконання суспільно корисних робіт. За виконання таких робіт люди отримують заробітну плату.

10:55 03.04.2024

Правила безпеки при користуванні газом актуальні незалежно від сезону

З настанням сезонного потепління необхідність в опаленні приміщень зникає і споживання газу зменшується. Попри це, ризики, з якими пов’язане використання газоспоживаючого обладнання, нікуди не зникають.

16:26 02.04.2024

Своєчасна сплата ЄСВ - не лише обв'язок перед державою, але й захищені соціальні гарантії для кожного з нас

В Україні єдиний соціальний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄСВ) спрямовується до спецфондів та формує дохідну частину Пенсійного фонду. Відтак, своєчасна сплата нарахованих сум та якнайшвидше погашення заборгованості, у разі її виникнення, має бути пріоритетною не тільки для роботодавців, а й для кожного громадянина. Адже своєчасна сплата ЄСВ гарантує громадянам право на соціальний захист. Натомість, несвоєчасна сплата – це не отримані пенсії, недофінансовані медицина, освіта та культура, не здійснені соціальні виплати громадянам тощо.

15:23 28.03.2024