З Днем Соборності!

Щороку, 22 січня, у день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Україна відзначає День Соборності.

09:09 22.01.2024

Проведено перейменування назв вулиць громади.

На виконання вимог  Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського)  тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» рішеннями 37 сесії Мурафської сільської ради 8 скликання  від 22 грудня 2023 року №№ 1376-1382 «Про перейменування вулиць села Мурафа, села Довжок, села Клекотина, села Михайлівка, села Пеньківка, села Федорівка, села Юхимівка Мурафської сільської територіальної громади Жмеринського району Вінницької області» проведено перейменування назв вулиць без зміни нумерації, а саме:

15:44 11.01.2024

Як одягати дітей під час морозів!

У зв'язку з холодами, що посилюються, звертаємо увагу батьків на дотримання фізіологічних та гігієнічних вимог щодо одягу дітей взимку.

09:41 05.01.2024

43 млн грн – на дрони та військове обладнання: обласна Рада ухвалила оновлену програму «Безпечні стійкі громади»

На черговій 47 сесії обласної Ради депутати розглянули питання «Про внесення змін та доповнень до обласних програм», а саме – до Цільової програми соціального захисту населення Вінницької області на 2022-2026 роки; Комплексної оборонно-правоохоронної програми Вінницької області на 2021-2025 роки та Програми розвитку місцевого самоврядування у Вінницькій області «Успішні сильні громади» на 2018-2025 роки.

09:39 03.01.2024

Умови ведення бізнесу мають бути рівними для всіх!

ГУ ДПС у Вінницькій області нагадує, що починаючи з 01.01.2022 припинено дію пільги щодо незастосування платниками єдиного податку другої - четвертої груп (фізичними особами - підприємцями) реєстраторів розрахункових операцій або програмних РРО. Відтак, суб'єкти господарювання зобов'язані проводити розрахунки через РРО/ПРРО та надавати споживачам встановленої форми розрахункові документи. Відрадно, що на Вінниччині помітно збільшилась кількість суб’єктів господарювання, які приєднались до обов’язку, щодо фіскалізації своїх розрахунків. Станом на 18 грудня поточного року в області вже зареєстровано майже 28 тисяч РРО/ПРРО.

08:47 21.12.2023