Дата: від до Скинути

Вітаємо З Днем Народження завідувача військово-облікового бюро Завальнюк Оксану Михайлівну!!!

Від усього колективу вітаємо з днем народження хорошого працівника, добру людину і прекрасну жінку! Бажаємо міцного здоров’я, достатку, успіхів у роботі, радості, удачі, щастя, любові. Нехай життя дарує тільки щастя, хай люди шанують, а будинок буде наповнений теплом і затишком.

09:10 04.12.2018

Звітуємо перед жителями громади!

Шановні жителі громади на сьогоднішній день в селі Довжок проводяться   роботи по реалізації одного із проектів, які заплановані  на 2018 рік, а саме:

10:57 27.11.2018

Укладено угоду про  співпрацю між Мурафською сільською об’єднаною територіальною громадою та Шаргородською районною філією  Вінницького обласного центру зайнятості  на 2019рік.

Укладено угоду про співпрацю між Мурафською сільською об’єднаною територіальною громадою та Шаргородською районною філією Вінницького обласного центру зайнятості на 2019рік.

19.11.2018р. Мурафською сільською об’єднаною територіальною громадою в особі голови Мурафської об’єднаної територіальної громади Партеки Сергія Васильовича та Шаргородською районною філією Вінницького обласного центру зайнятості в особі директора філії Кушнір Ніни Василівни  було укладено угоду про співробітництво на 2019 рік.

09:23 22.11.2018

Зі святом святого Архистратига Михайла!!!

21 листопада православна церква вшановує архістратига Михаїла.  Згідно з прийнятою у християнстві небесною ієрархією, Михайло – верховний воєначальник у війні з ворогами Бога.

09:03 21.11.2018

Голова Асоціації міст України Віталій Кличко запропонував план дій для вирішення проблеми забезпечення теплом

Голова АМУ, Київський міський голова Віталій Кличко запропонував Президенту України та Прем’єр-міністру України чіткий план дій для вирішення проблеми теплопостачання, яку відчувають багато міст. Практично всі ЗМІ поширюють інформацію про зрив опалювального сезону. Найгостріше ця проблема постала у містах Сміла, Кривий Ріг, Шепетівка, Херсон та Кам'янське.

15:17 16.11.2018